Zobrazit Gastro spolupráce, hotely a velkoobchod
Zobrazit Víno pro Vaší akci
Zobrazit Víno jako firemní dárek

Gastro spolupráce, hotely a velkoobchod

Provozujete hotel, restauraci, bar, kavárnu, vinotéku nebo jiný subjekt v oblasti gastronomie? Jsme přesvědčeni, že naše vína budou dokonale doplňovat Vaše vynikající služby a pomohou Vám vytvořit nezapomenutelný zážitek pro Vaše zákazníky.

Co nabízíme? Proškolíme tým, zkonzultujeme váš výběr či vytvoříme samostatný vinný lístek, aby odpovídal gastronomickým pravidlům. Také umíme zařídit řízenou degustaci.

Pro víno žijeme a je to především náš koníček. Budeme moc rádi, pokud Vám naše zkušenosti a hlavně radost k vínu budeme moci předat. Ozvěte se nám, bezpochyby se dohodneme

Víno pro Vaší akci

Budete mít svatbu nebo oslavu narozenin?
Povedlo se Vám uzavřít důležitý obchod?
Má vaše firma výročí?
Pořádáte setkání pro Vaše zaměstnance, klienty či obchodní partnery?
Chcete si zpestřit Váš meeting?

Ať už je to jakkoli, jsme tu pro vás, a to s veškerým servisem co se vína týče. Nastíníte nám charakter vaší akce a my se už o vše postaráme, zprostředkujeme vše na klíč, od A do Z s odborným dohledem.
Akce pořádané námi Vás určitě nudit nebudou!

Víno jako firemní dárek

Víno je vhodný dárek, kterým lze udělat radost klientům, zákazníkům nebo zaměstnancům. Máme v nabídce širokou paletu vín, ze kterých si vybere každý.

Jsme připraveni pomoci s výběrem a navrhnout ten správný dárek dle Vašeho cenového očekávání. Nabízíme vína se skvělým poměrem ceny a kvality, od levnějších položek až po nejvyhlášenější vína z prestižních regionů Francie a Itálie. Do kategorie luxusních darů poté mohou patřit vína jako Barolo, Amarone, Brunello di Montalcino, Champagne Blanc de Blanc Millesime samostatně nebo např. v krabici se specifickými skleničkami či pochoutkami, které jdou ruku v ruce s vínem.

Sledujte nás na Instagramu

Přejít na profil Line of Wine