Poderi Arcangelo je autentický toskánský statek, který se nachází na kopci v krajině Chianti, na půli cesty mezi Florencií a Sienou a má strategickou polohu k návštěvě toskánských měst: Certaldo, Volterra, Monteriggioni, Pisa, Lucca, Arezzo, Pienza a Montalcino.

Tradice venkovské turistiky v Sieně pochází z lásky k místním produktům, k regionu San Gimignano v srdci sienských kopců. Tuto vášeň pro venkovské hodnoty, pohostinnost a respekt k místní oblasti ztělesňuje Poderi Arcangelo, proslulá ekologická farma.

Již více než 30 let vyrábí rodina Mora ekologická toskánská vína a vysoce kvalitní extra panenský olivový olej s přísně ekologickým pěstováním, které vylučuje použití jakékoli chemické látky.

Důležitost, kterou přikládají životnímu prostředí, měla také vliv na rozhodnutí učiněné při rekonstrukci jejich farmy v San Gimignanu. Nyní je to ekologicky udržitelná a soběstačná farma, protože je vybavena 50KW fotovoltaickým systémem pro výrobu elektřiny. Jelikož je voda drahocenným zbožím, Poderi Arcangelo se navíc vybavilo rostlinolékařským zařízením na čištění odpadních vod.

Žádná položka

Sledujte nás na Instagramu

Přejít na profil Line of Wine